Atraskime savąjį paveldą: Lentvario bažnyčia ir jos dekoras 1905–1943
2012 december 18 d.–2013 march 16 d.
Lobynas

Parodos kuratorė dr. Giedrė Jankevičiūtė (Lietuvos kultūros tyrimų institutas)
Parodos koordinatorės: Violeta Indriūnienė, Sigita Maslauskaitė, Rita Pauliukevičiūtė, Livija Salickienė
Parodos architektė Julija Reklaitė
Parodos dizaineris Gedas Čiuželis

Parodos rengėjai už pagalbą ir bendradarbiavimą dėkoja Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai parapijai, jos klebonui kun. Gintarui Petroniui, Torunės Mikalojaus Koperniko universiteto bibliotekai ir jos darbuotojai vyr. bibliotekininkei Katarzynai Nielek, Lietuvos dailės muziejaus direktoriui Romualdui Budriui, Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro skaitmeninimo skyriaus vedėjai Skirmantei Kvietkauskienei. Vertingais praktiniais patarimais ruošiant eksponatus parodai padėjo restauruotoja Giovanna Pignatelli-Lozoraitis, restauravimo priemonių padėjo įsigyti Jonas Malinauskas.