_EL18556-29b2dc87da5103d22327b6a48adce461.jpg
Lobyne

Ekskursija su gidu lobyne

Vedami gido apžiūrėkite ne vieną dešimtmetį dingusiu laikytą Vilniaus katedros lobyną. Nuo XIV amžiaus prabangias vertybes jam dovanojo valdovai, didikai, vyskupai ir pavieniai žmonės. Per ekskursiją apžiūrėsite auksakalystės šedevrus ir kitus istorinius eksponatus, sužinosite paslaptingą lobyno dingimo ir atradimo istoriją.

 

Registracija į ekskursijas

Ekskursijos su gidu rengiamos pagal išankstinį užsakymą. Lankytojai turi įsigyti muziejaus bilietą. Muziejaus gido paslaugos lietuvių arba užsienio kalba kainuoja 30 Eur.

 

Ekskursijos pavieniams lankytojams

Kiekvieną šeštadienį 14 val. vyksta ekskursija su gidu po Vilniaus katedros lobyną, kurioje gali dalyvauti pavieniai lankytojai, įsigiję muziejaus bilietą. Į visas ekskursijas būtina registruotis iš anksto.

Informacija ir užsakymai

+370 5 269 7800
+370 5 269 7803
muziejus@bpmuziejus.lt

Požemiuose

Ekskursija su gidu požemiuose

Kviečiame apžiūrėti Vilniaus katedros požemius su gidu. Ekskursijoje sužinosite apie Vilniaus katedros istoriją, archeologiją, laidojimo tradicijas ir aplankysite Karališkąjį mauzoliejų, kuriame ilsisi Lietuvos valdovų palaikai.

 

Registracija į ekskursijas

Vilniaus katedros požemiai lankomi tik su ekskursijomis. Ekskursijos su gidu užsakomos iš anksto. Lankytojai turi įsigyti bilietą į požemius. Muziejaus gido paslaugos lietuvių arba užsienio kalba kainuoja 30 Eur.

 

Ekskursijos pavieniams lankytojams

Kiekvieną šeštadienį 15.30 val. pavieniams lankytojams vyksta ekskursija lietuvių kalba su gidu po Vilniaus katedros požemius.

Antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais 16 val. pavieniams lankytojams, įsigijusiems bilietą į požemius, vyksta ekskursijos anglų kalba. Į visas ekskursijas būtina registruotis iš anksto.

Informacija ir užsakymai

+370 600 12080
+370 5 269 7800
katedrospozemiai@bpmuziejus.lt

Ekstremalus
požemių maršrutas

Vedami gido leiskitės į ekstremalų nuotykį Vilniaus katedros požemiuose – teks brautis, lįsti, lipti ir ropoti pro įvairaus pločio ir aukščio angas anksčiau neprieinamose, užmūrytose ar slaptose požemių dalyse. Aklinoje tamsoje vienintelis šviesos šaltinis bus jūsų telefonai ar žibintuvėliai, tad atidžiai žiūrėkite, kur statote koją.

 

Per ekstremalią ekskursiją pamatysite ankstyviausios katedros pamatus, didikų šeimų kriptas ir daugiau įdomybių. Prieš leisdamiesi į šį nuotykį, pasvarstykite, ar jis atitinka jūsų galimybes: kai kuriose maršruto vietose praėjimo angos susiaurėja iki 40 cm, o laiptelių aukštis vienoje vietoje siekia 42 cm.

 

Registracija į ekskursijas

Ekstremalus požemių maršrutas rengiamas tik užsakius iš anksto. Lankytojai turi įsigyti bilietą į požemius. Muziejaus gido paslaugos kainuoja 50 Eur.

 

Ekskursijos pavieniams lankytojams

Kiekvieną šeštadienį 14.00 val. požemiuose vyksta atvira ekstremalaus požemių maršruto ekskursija su gidu lietuvių kalba, kurioje gali dalyvauti pavieniai lankytojai. Lankytojai turi įsigyti bilietą į požemius. Į visas ekskursijas būtina registruotis iš anksto.

Informacija ir užsakymai

+370 600 12080
+370 5 269 7800
katedrospozemiai@bpmuziejus.lt

Varpinėje

Ekskursija su gidu varpinėje

Vedami gido pažinkite Vilniaus katedros varpinę, kuri yra glaudžiai susijusi su Vilniaus ir Lietuvos istorija. Ekskursijos su gidu rengiamos užsakius iš anksto. Lankytojai turi įsigyti bilietą į varpinę. Muziejaus gido paslaugos lietuvių arba užsienio kalba kainuoja 30 Eur.

Informacija ir užsakymai

+370 600 12080
+370 5 269 7800
varpine@bpmuziejus.lt