Naujienos

Vargonų dueto Vido Pinkevičiaus ir Aušros Motūzaitės-Pinkevičienės koncertas „Laudate Dominum“

Lobynas (Šv. Mykolo g. 9)

Balandžio 29 d., trečiadienį, 18 val. Bažnytinio paveldo muziejus kviečia klausytojus į muzikinę kelionę po XVI–XVII a. Europos vargonų muzikos pasaulį, kuriame susitiks sakralumas, Renesanso dvarų elegancija ir ankstyvojo Baroko išraiškingumas. Muziejuje vyks vargonų dueto Vido Pinkevičiaus ir Aušros Motūzaitės-Pinkevičienės koncertas „Laudate Dominum“.

Bilieto kaina – 15 Eur (12 Eur su nuolaida).
Bilietus galima įsigyti „Paysera“ bilietų pardavimo sistemoje arba muziejaus kasoje. Bilietų skaičius ribotas, todėl bilietus siūlome įsigyti iš anksto.
Daugiau informacijos: muziejus@bpmuziejus.lt, +370 5 269 7803.
Išsamią koncerto programą rasite paspaudę šią nuorodą

 


Pirkti bilietą